Upozornění: Pokud uvidím na jiné web. stránce naší grafiku, kterou jsem vytvořila já nebo některý spolupracovník této stránky půjde bez zdroje a nenapraví to, půjde okamžitě do black listu!

Chtěla bych Vás požádat, abyste své názory na tuto stránku psali do náštevní knihy,

***Currently***

► Em-Watson-world je na Facebooku: Staňte se fanouškem

Photobucket
*/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------- /*

3 e.m.s.,

19. prosince 2008 v 14:01 | ♥♥Veronika♥♥ |  From Em for us
01.01.2008

Ahoj všichni!
77.jpg picture by cool-vercikPrávě jsem ukončila první týden zpátky u Warner Brothers a byla jsem velmi nadšená z toho, že můžu být znova ve studiu. Začala jsem natáčet šestého Harryho Pottera a jde to velmi dobře.
Na natáčení je pár nových tváří, jako třeba Jesse, která hraje Levanduli, která je velmi cool! Máme už hotovou scénu, kdy se Levandule políbí s Ronem a Hermiona opravdu žárlí, což je dost legrační.
Do Vánoc zbývá už jen pár dní. Už se těším na celou svou rodinu a kdy budu mít trochu volného času! Doufám, že budete mít báječné Vánoce a já vás budu informovat o všech novinkách v novém roce.
S láskou Emma


28.1.2008

Ahoj všichni!
Dneska mám pro vás pár vzrušujících novinek! Dnes, v 10 hodin ráno probíhaly moje zkoušky na řidičák. Zkoušky proběhly velmi dobře a jsem moc ráda, že teď už se můžu dále spoléhat sama na sebe. Dále moje školní zkoušky dopadly také velmi dobře a děkuji všem, kdo mi držely palce.
Krásný den
Emma xxx

14.02.2008

Ahoj všichni!

Šťastného Valentýna!
104.jpg emma watson picture by cool-vercik Tento týden byl Fashion Week a i přesto, že jsem natáčela, jsem si našla čas na Burberry and Vanity Fair party v National Portrait Gallery. Fotografie byly opravdu nádherné, že jsem si musela jednou album s nimi vyptat. Potkala jsem Christophera Baielyho (designér), což bylo opravdu vzrušující! Také jsem potkala Johnyho Borrela, (který je momentálně modelem Burberry) a zpátky s ním jela v autě. Nikdy předtím jsem se s ním nesetkala, přestože jsem velkým fanouškem Razorlight. (vyvrací to tedy pravděpodobně tvrzení, že Emma s ním chodí. Toto tvrzené poskytlo hned několik novin a časopisů. - moje pozn.)
Propříště si ale budu muset dát opravdu větší pozor, vedle koho stojím. Mohla bych se potom postavit vedle Orlanda Blooma a za chvíli by se psalo, že s ním chodím.

Doufám, že se máte dobře

Emma X

Zdroj- moj první blog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janka Janka | Web | 19. prosince 2008 v 15:06 | Reagovat

super

2 Janka Janka | Web | 19. prosince 2008 v 15:07 | Reagovat

máš senza blog ale o písmo v článku není moc vidět musím si ho označit abych to mohla číst jina very nice blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama