Upozornění: Pokud uvidím na jiné web. stránce naší grafiku, kterou jsem vytvořila já nebo některý spolupracovník této stránky půjde bez zdroje a nenapraví to, půjde okamžitě do black listu!

Chtěla bych Vás požádat, abyste své názory na tuto stránku psali do náštevní knihy,

***Currently***

► Em-Watson-world je na Facebooku: Staňte se fanouškem

Photobucket
*/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------- /*

8 novinek

19. prosince 2008 v 18:51 | ♥♥Veronika♥♥ |  News
1. novinka:
av72.jpg image by sweetlucy_photoNedávno jsem četla, že Emma dostala nabídku stát se tváří značky Chanel. Ještě jsem sice nezjistila, jestli už smlouvu podepsala, ale mám přece jen jednu novinku. Britské noviny Daily News otiskly infromaci, že údajně by za tuhle lukrativní smlouvu měla dostat okolo 4 miliónů dollarů (což je přibližně 80 millionů korun)!
2. novinka:
av52.jpg image by sweetlucy_photoRupert Grint a Emma Watson potvrdili svojí účast na přebírání cen "National Movie Awards" , která se bude konat 28. září v Royal Festival Hale v Londýně. Dan Radcliffe ale svoji účast stále nepotvrdil ani nevyvrátil, i když je velmi pravděpodobné, že v tom čase bude natáčet scény pro HP6.
Lístky na tuto akci si můžete koupit i pomocí oficiálních stránek Emm.
3. novinka:
Trio je tady nominované za svoje herecké výkony ve filmu Harry Potter a Fénixův řád :)
4. novinka:
Emma Watson:"Muž mi nemusí nosit květiny, aby mi udělal radost. Budu šťastná, když mi bude oporou, bude inteligentní a zásadový a já si ho budu moci vážit. Květiny samy o sobě nedokazují nic.Možná jenom fakt, že něco provedl a teď se omlouvá."
5. novinka:
Na officiálních stránkách Emmy se objevily dvě nové fotky z "natáčení! Ballet shoes a k tomu i pár slov.Trochu jsem se snažila něco přeložit z angličtiny:
"Filmování Baletních střevíčků pomalu končí.Emmin táta je velmi milý a poslal nám pár fotek.Na první fotce vidíte na okně Emminu roli (Pauline) a na druhé fotce je Emma oblečená v šatech jako Pauline.Emma obětovala několik pár minut jejího naplněného programu a zapózovala hlavně pro její stránky a vaše potěšení!"
A tady jsou fotky:


6. novinka:


Zajímavost týkající se Emminých sester a bratra!Tady je přímo překlad z Emminy oficiální stránky, abyste o nic nepřišli:

"Mnoho z vás nemohlo vědět, že má Emma malé identické sestry - dvojčata - a malého bratra (Toby), kterému jsou 4; to jsou děti jejího otce, který se znovu oženil poté, co se on a Emmina máma v roce 1995 rozvedli. Když Emma natáčela Ballet Shoes, režisér hledal malou dívku, která by hrála malou Pauline, která se poprvé objevuje ve filmu, když jí jsou 2 roky. A my jsme teď exkluzivně odkryli, že sestry Emmy, Lucy a Nina, kterým byly v pondělí 3 roky, tuto roli získali, a proto objeví se v BBC produkci Ballet Shoes,
který přijde v Británii na obrazovky už o Vánocích!

S Emminým bratrem (Alexem) se teď objeví dvakrát jako extra v Harry Potterovi, a Lucy a Nina rozepínají svá křídla v hereckém světě, Toby se cítí vystrčen jako jediný sourozenec Emmy, který se tento rok neobjeví v jasných barvách. Tak zoufale chtěl získat roli v jeho oblíbené televizní sérii "Thomas the Tank Engine" (Thomas lokomotiva s uhlákem), ale jeho rodiče ho upozornili, že je to bohužel kreslený film."7. novinka:


Mám pro vás jednu dobrou zprávu. Emma byla nominována na Pride of Britain Awards. A tato akcička se uskuteční 9. 10. Takže bude opět spousta nových fotek. Předávání cen můžete sledovat také na ITV1 ve 21:00 a to den poté.


8. novinka:

5.jpg emma watson picture by cool-vercikEmma Watsonová (17) má sice na kontě několik milionů, ale ještě stále dostává od taťky kapesné. Herečka z příběhů o Harrym Potterovi, kde si zahrála Hermionu Grangerovou, však může svůj majetek odhadnutý na 20 miliónů dolarův začít ovládat, až když bude mít 21 roků.

Její taťka teda trvá na töm, že zatím se bude o její finance starat on a každý měsíc jí dává "normánlí kapesné"¨. Emma říká: "Opravdu mi pomáhá, nebo nechci víst šílený život. Nejsem rozmazlená. Stále dostává měsíční kapesné. A aby jsem byla upřímná, líbí se mi to, cítím se jako normální holka"

Zdroj: emma-watson.cz, .potterweb.cz, mamlasek.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama