Upozornění: Pokud uvidím na jiné web. stránce naší grafiku, kterou jsem vytvořila já nebo některý spolupracovník této stránky půjde bez zdroje a nenapraví to, půjde okamžitě do black listu!

Chtěla bych Vás požádat, abyste své názory na tuto stránku psali do náštevní knihy,

***Currently***

► Em-Watson-world je na Facebooku: Staňte se fanouškem

Photobucket
*/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------- /*

Celé triho hraje v 6. a 7. dílu HP

19. prosince 2008 v 13:03 | ♥♥Veronika♥♥ |  Articles
Warner Bros. informoval, že celá hlavní trojka z filmu o HP, tj. Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, budou nastopro hrát i v posledních dvou filmech! Takže jsou popřené všechny nedávno uvedené fámy o tom, že Emma už víc nechce stvárňovat roli Hermiony. V pokračování najdete komentáře všech třech herců (a taky některých "vysokopostavených" z WB), takže čtěte dále:
Dan říká: "Hraní Harryho Pottera byla obrovská skušenost a už se teším na dokončení série. Cítim obrovskou oddanost k Harryho charakteru a k fanouškům, kteří roky podporovali filmy. Po čase filmování jsem se hodně naučil, našel jsem si spoustu kamarádů a milých lidí, kteří mi změnili život. Jsem zadĺužený J. K. Rowlingový, Warner Bros. a Davidu Heymanovi za tuto fantastickou příležitost."
Emma říká: "Nikdy by jsem nemohla opustit Hermionu,je to přece moje hrdinka!Velmi ji zbožňuju a miluji ji hrát.Jsem vzrušená a poctěná dokončit to,co jsem začala a zahrát ji ve všech sedmi filmech."
Rupert říká:: "Ron Weasley se stal velkou části mojeho života a né pro to,že máme oba rudé vlasy!Byl jsem pyšný hrát ho a miloval jsem každou sekundu na světě.Skutečně se těším na poslední 2 filmy a na chvíle s mojí Weasleyovskou familií a samozřejmě na Dana a Emmu,mé skvělé přátelé.Děkuju všem za podporu za všechny ty roky.Bez vás by jsme to nedokázali."
Jeff Robinov, prezident produkce WB řekl: "Když Daniel,Rupert a Emma zahráli poprvé Harryho,Rona a Hermionu,věděli jsme,že nejsou jen talentovaní,ale mají v sobě speciální přitažlivost.Mezi těmi rokmi mohli každý z nich HP filmy sledovat,jak se z nich stali mimořádní mladí dospěláci a taky jak jsou pozoruhodní herci.Bylo by nemožné představit si někoho jiného v jejich rolích,na které si tak zvykli…Takže jsme napjatí a hrdí na to,že Daniel,Rupert a Emma skompetizují jejich charaktery v dalších dvou HP filmech."
Producent potterovek, David Heyman, říká:"Jedna z hlavních myšlenek této cesty,bylo "rozkvětí" Dana,Ruperta a Emmy z dětí,na mladé a plnoleté.Ukázali se jako dokonalí profesionálové,kteří jsou "nažhavení" pro zdokonalení jejich profese a kteří se snažili dosáhnout co největší kvality.A udrželi si nadšení a smyslnost a do toho dne zůstali skvělí,přirození a dobře vivinutí jednotlivci."
David Heyman a jeho kolega, producent David Barron,jsou teda připravení na poslední pokračování.Zatím není známý ani režisér šestky.Vrátí se David Yates?Nic není potvrezé…jistá je jen premiéra Prince dvojí krve,která je stanovena na 21.11. 2008 (USA).

Můj překlad ze slovenštiny!

Zdroj: potterweb
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama