Upozornění: Pokud uvidím na jiné web. stránce naší grafiku, kterou jsem vytvořila já nebo některý spolupracovník této stránky půjde bez zdroje a nenapraví to, půjde okamžitě do black listu!

Chtěla bych Vás požádat, abyste své názory na tuto stránku psali do náštevní knihy,

***Currently***

► Em-Watson-world je na Facebooku: Staňte se fanouškem

Photobucket
*/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------- /*

Článek O Emmě Z Italského Časopisu

19. prosince 2008 v 11:52 | ♥♥Veronika♥♥ |  ArticlesJe to roztomilá, zábavná malá čarodějka ze ságy Harryho Pottera se zlatým srdcem. Je opravdu milá, dokonce i mimo natáčení....Více v článku!


Je nervózní a přispěla k tvorbě Harryho Pottera svým módním mladistvým vzhledem a nízko střiženými džíny. Emmě Watson je na tomto natáčení jen 14. Hraje Hermionu Grangerovou - "nejchytřejší čarodějku ve škole" - jak je definovaná ve třetím díle potterovské ságy. Úspěch ji neovlivnil. Chtěla hrát už od 5 let a byl to její učitel hraní, kdo ji doporučil jít na casting na tento film. Když popisuje svou roli, narozdíl od Toma Feltona a Ruperta Grinta si to užívá v každém ohledu: "Strávila jsem hodně času mimo domov a navštěvovala jsem rozhovory, focení, tiskové konference a mí fanoušci se mě ptají na všechno možné. Jeden fanoušek se mě dokonce jednou ptal, jakou barvou mám vymalovaný pokoj a jakou technikou, aby si to mohl udělat úplně stejně!"

Praví přátelé
Když si z ní její spolužačky dělají srandu a opakují kouzelná slovíčka jako Wingardium Leviosa, opomíjí to s úsměvm, protože si vzpomene, jak byla vybraná ze stovek tisíc dívek do jedné z nejvytouženějších hereckých rolí na plátně. "Jsem na sebe hodně tvrdá *smích* a říkám si Jak sem blbá nebo Sem strašná, ale cítím, že sympatizuju s Hermionou. Nicméně jak roste, je míň přetížená a míň fixovaná na pravidla, takže je to snadnější, ji zahrát." Ale i herečky mají své stinné stránky: "Nejtěžší na mojí práci jsou ty hodiny strávené v maskérně," vysvětluje Emma, "můj nejhorší zážitek byl, když mi dal Rupert žvýkačku na sponku. Ale moje nejlepší vzpomínky jsou spojené také s ním a s Danem, jsou jako bratři." Emma se směje nad myšlenkou, že by měla se s jedním z nich měla líbat na place: "Doufám, že mi to autorka neudělá! Tohle není napsané v mé smlouvě!"

V Hermionině světě (ve velké růžové bublině):
Kdyby byla neviditelná: Proplížila by se na koncerty a setkala se s rockovými hvězdami.
Oblíbená postava: Hagrid! Je tak srandovní!
Přezdívka na place: Watson na jeden tah (One Take Watson), protože většinou natočí scénu na jeden pokus.
Zvláštní stránka slávy: Mít svou akční figurku.
Hermiona je pro ni: Nejasná. Nehledě na naši lásku ke kočkám máme málo společného: Nejsem tak chytrá jako ona!
Filmy by měly skončit takhle: Voldemort by měl zemřít a Harry by už neměl žádné problémy. Doufám, že Ronův otec zbohatne a Malfoyovi rodiče se rozvedou a Hermiona pro sebe najde nějakou dobrou práci.

Kuriozity:
Oblíbené herečky: Sandra Bullock a Julia Roberts.
Rodina: Rodiče Chris a Jaqueline jsou rozvedení. Má mladšího bratra Alexe a babičku Fredu. Bydlí se svou mámou a kočkami Bubbles a Domino.
Oblíbené jídlo: Pizza a čokoláda.
Sport: Tenis, hokej, atletika a baseball

Zdroj- moj první blog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama