Upozornění: Pokud uvidím na jiné web. stránce naší grafiku, kterou jsem vytvořila já nebo některý spolupracovník této stránky půjde bez zdroje a nenapraví to, půjde okamžitě do black listu!

Chtěla bych Vás požádat, abyste své názory na tuto stránku psali do náštevní knihy,

***Currently***

► Em-Watson-world je na Facebooku: Staňte se fanouškem

Photobucket
*/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------- /*

Článek + scan-Emma Watson Speciál!

19. prosince 2008 v 12:21 | ♥♥Veronika♥♥ |  Articles
Zasáhla láska Emmu?
Britskému tisku neunikne nic co by se týkalo soukromého života Emmy. Lidé od novin často oznamují v titulcích, že herečka byla "prokleta láskou." To protože veřejně oznámila, že hledá lásku. Ví se, že je težké být známou osobností a mít normální vztah. Takže proč Emma, která se stává velmi mladou a krásnou ženou, nemohla hledat lásku? Důvod je prostý: její profesioální prostředí obsahuje pouze kluky, kteří jsou nejméně o deset let starší než ona. Mohli by se Daniel s Rupertem stát budoucími nápadíky? Určitě ne, neboť je Emma považuje spíše za bratry. Mladá angličanka má přesto hlavu na svém místě. "I kdybych nebyla slavná byly by pro mě vztahy a láska vždy komplikované. Ale je pravda že je to ještě težší když jste známá herečka."
Zůstane Emmě pouze možnost spolehnout se na náhodu, která mnohdy dělá dobré věci? Třeba být dobrou studentkou. Co si myslíte že to s ní udělá?


Tak sexy
Emma oslaví své sedmnácté narozeniny příštího patnáctého dubna. Při čekání jeden aglo-sasský magazín seřadil nejkrásnější dívky v seznamu celebrit, kterým není více jak šestnáct let. Toto řazení nebylo pouze sestavené v závislosti vzhledu herečky (Emmy), ale rovněž podle jejího temperamentu. Herečka (Emma) se rovnež nachází v jiné tabulce na dvacátém čtvrtém místě, tentokrát pocházející od internetové stránky, na které lidé navrhovali nejočekávanější herečky pro rok 2007. Toto hlasování bylo veřejné.


Rady herečky Emmy
"Jestliže chcete v jedné scéně brečet, nechte své oči upřené na jednom místě jak nejdéle je to možné až se dostaví slzy. Nebo aby jste se smáli, myslete na něco velmi veselého. Proto abych měla krásný úsměv myslím na Brada Pitta v čokoládě."


Emma řekla:
"Při každém uvedení nového Harry Potter filmu žiji dva týdny usilovně jako celebrita. Když nepracuji, ráda chodím ven se svými přáteli, kupovat cdéčka, do kina, dát si sklenku (ve) Starbucku nebo ztrávit krásný čas s mojí nejlepší kamarádkou. Ale mám také ráda pravidelné předělání mého pokoje."

"Co mě udivuje je to, že si lidé myslí, to že protože jsem Emma Watson, můžu mít vše co chci."

"Je škoda že líbání (objímání-stejný význam, pozn. red.) s mými partnery na obrazovce není součástí mých smluv."

"Nejenom že zbožňuju zvířata, ale já zbožňuju i práci s nimi!"


Emmininy smutky
Emma je mladá, citlivá a melancholická žena. Často hodně myslí na svoji sestřenici Hanna, která v sedmi letech neštastně zemřela na rakovinu.
Emma Watson

Pojdmě tancovat
Emma zbožnuje tanec a obzvláště s Danem během večírků před premiérou! Pravidelně se učastní soutěží jako The Rock Challenge Competiton, která se bude konat šestnáctého března. Její "mužstvo" Headington´s Dance Team bude čelit šesti jiným týmům z různých anglických škol.


V Emminině tašce
Vždycky tam je mobilní telefon, její brýle, její rtěnka, šampon, fén a její pantofle.


Rady jak být krásní od Emmy
Jsou velmi prosté. Růžovo rtěnku na vaše rty a noční maškarádu pro vaše řasy.

Tady ,je scan přední strany:
Za překlad,děkujeme pavlovi.arthurovi,který překlad dal potterweb.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 chameleonka chameleonka | 19. prosince 2008 v 12:33 | Reagovat

Zdravím, pěknej design:) jen tak dál. Stav se někdy na chameleonka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama