Upozornění: Pokud uvidím na jiné web. stránce naší grafiku, kterou jsem vytvořila já nebo některý spolupracovník této stránky půjde bez zdroje a nenapraví to, půjde okamžitě do black listu!

Chtěla bych Vás požádat, abyste své názory na tuto stránku psali do náštevní knihy,

***Currently***

► Em-Watson-world je na Facebooku: Staňte se fanouškem

Photobucket
*/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------- /*

Emm na premiéře HP GOF

19. prosince 2008 v 11:40 | ♥♥Veronika♥♥ |  Articles


Mohl to být opravdu velký trapas, který mohla herečka udělat - objevit se na premiéře filmu a přiznat se, že oblečení, které má na sobě, už jednou poctilo svou přítomností červený koberec.


Ale 15-ti letá Emma Watson, která hraje Hermionu Grangerovou v HP filmech, měla dobrou omluvu - tyto šaty byly nošeny v 80.letech.
Krémově hedvábné sifonové šaty, zdobené zlatými výšivkami, které si Emma na poslední premiéru filmu Harry Potter a Ohnivý pohár oblékla, patřili původně bohyni obrazovky Anně May Wong.

Podobně jako Emma, i slečna Wong, zobrazena v podobném oblečeni začala svoji kariéru jako dětská hvězda v němém filmu Červena lucerna, který vysel v roce 1919, kdy bylo slečně Wong 13 let.

Slečna Wong, která zemřela v roce 1961 byla známa jako exotická svůdnice, zatímco Emma byla popisována jako štˇastná dívka ze sousedství. Kevin Brownlow, režisér a filmový dějepisec řekl: Anna muže byt herečka, která je velice krásna a která by mohla dosáhnout více erotismu.
V roce 1922 se 17tileta slečna Wong stala první asijsko - americkou mezinárodní filmovou herečkou hrající v barevném filmu.

Virginia Bates, majitelka Virginia Antiques v Notting Hill, kde Emma zakoupila saty tri tydny před premiérou, řekla, že ji byly šaty přineseny před měsícem v rozbitém stavu dcerou slečny Wong, která nedávno zemřela.
"Byla to ona, kdo mi prozradil, ze šaty patřily Anně May" říká pani Bates.

"Šlo o ruční práci, tenkrát měli všichni svoji švadlenu. Mohli něco podobného vidět v Paříži a použit jako vzor pro šaty, které si Anna May oblekla jen jedinkrát."

Zdroj- moj první blog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama