Upozornění: Pokud uvidím na jiné web. stránce naší grafiku, kterou jsem vytvořila já nebo některý spolupracovník této stránky půjde bez zdroje a nenapraví to, půjde okamžitě do black listu!

Chtěla bych Vás požádat, abyste své názory na tuto stránku psali do náštevní knihy,

***Currently***

► Em-Watson-world je na Facebooku: Staňte se fanouškem

Photobucket
*/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------- /*

Recenze na Ballet Shoes

19. prosince 2008 v 14:07 | ♥♥Veronika♥♥ |  Articles
108.jpg emma watson picture by cool-vercik

Novela Noela Streatfielda Ballet Shoes je milována malými děvčaty i staršími dívkami již desítky let. BBC vytvořilo obdobné drama - čekali jste, že nebude mít úspěch? Samozřejmě se tak nestalo, špatné předpoklady byly lehce překonány. Baječné obsazení zahrnovalo také tradiční herecké favority jako Dame Eileen Atkins, Victoria Wood, Marc Warren and Emilia Fox. Všichni ale byli zastíněni mladými herečkami, které si zahrály tři adoptované sestry. Více v pokračování článku!

Příběh začíná adoptováním tří sirotků výstředním paleontologem Gumem, který často cestuje po celém světě, proto adoptované děti zanechá v péči Sylvie a Nany. Nedostatek peněž přinutí Sylvii poskytnout některé pokoje v domě k pronájmu.
Prvním nocležníkem je pan Simpson. Hned se spřátelí s prostřední dívkou Petrovou, která miluje stroje a začne mu pomáhat s jeho autem. Ostatní děti - Pauline a malá Posy - jsou více extrovertní a okamžitě zaujmou další nájemnici - slečnu Theo Dane. Theo je bývalou herečkou a nyní vyučuje u madam Fidolie na umělecké škole a navrhne, aby tam děvčata začala chodit.
Časem je jasné, že Pauline a Posy se výborně hodí na jeviště. Pauline je rozená herečka a Posy ukáže své baletní nadání a madam Fidolie ji vezme pod svá ochranná křídla. Mezitím Petrova dostane pár malých rolí, ale daleko více jí baví pomáhat panu Simpsonovi s jeho autem. Mezi Sylvií a panem Simpsonem vznikne více než přátelský vztah.
Emma Watson, coby Pauline, vystoupila ze stínu Hermiony Grangerové a ukázala, že je opravdu talentovaná.

Zdroj- moj první blog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janka Janka | Web | 19. prosince 2008 v 15:05 | Reagovat

viděla jsem ho v anj na youtube a moc se mi líbil

2 ♥♥Veronika♥♥ ♥♥Veronika♥♥ | Web | 19. prosince 2008 v 15:09 | Reagovat

joo, mě vse taky mooc líbil!:.-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama