Upozornění: Pokud uvidím na jiné web. stránce naší grafiku, kterou jsem vytvořila já nebo některý spolupracovník této stránky půjde bez zdroje a nenapraví to, půjde okamžitě do black listu!

Chtěla bych Vás požádat, abyste své názory na tuto stránku psali do náštevní knihy,

***Currently***

► Em-Watson-world je na Facebooku: Staňte se fanouškem

Photobucket
*/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------- /*

Šatna Emmy Watson

19. prosince 2008 v 15:18 | ♥♥Veronika♥♥ |  Articles
78.jpg picture by cool-vercik

Pokud jste se koukali na bonusy na DVD Harry Potter a Ohnivý pohár, jistě si pamatujete také na záběry, které by se daly nazvat "co dělají herci, když netočí". Mimo jiné tam také byl náhled do šatny Emmy Watson, kde zrovna Daniel Radcliffe "pařil" hru a vůbec mu to nešlo, až mu to nakonec Emma vzala a ukazovala, jak se to má dělat. V článku si tak můžete přečíst, co Emma o své šatně vypráví, jak vlastně místnost vypadala, když ji Emma dostala a také fotky z již zmiňovaného DVD HP4.


"Když jsem poprvé vstoupila do tohoto pokoje, nebyla tu žádná pěkná věc. Byl to velký pokoj s bílými zdmi a kobercem. Chtěla jsem s tím něco udělat a tak jsem se zeptala, zda-li bych mohla pokoj pomalovat. Prostě jsem masivně namalovala na jednu ze zdí věci, které mám ráda. Také jsem namalovala batohy, mé oblíbené auto, které je Mini, také zmrzlinu, čokoládu, prostě jsem zeď pokryla malůvkami. Bylo to opravdu velké a hodně barevné a šťastné, také cool. Přinesla jsem si mnoho plakátů, prostě to je zářivý pokoj. A na mé dveře jsem namalovala masivní hvězdu, která je opravdu cool."

79.jpg picture by cool-vercik

80.jpg picture by cool-vercik

81.jpg picture by cool-vercik

82.jpg picture by cool-vercik

83.jpg picture by cool-vercik

84.jpg picture by cool-vercik

Zdroje: mamlasek.blog.cz, photobucket.com, emmawatsonsworld.sblog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama